logo kineziologie
B r n o
kontakt

O mně

Mgr. Bc. Jiří KuncDSCF8845

Téměř celý můj život je spjatý s městem Brnem, ve kterém jsem se narodil. Brno mi učarovalo již od dětství, zvláště jeho architektura, znám podrobně celou jeho historii, každý jeho dům.
Studoval jsem na brněnském gymnáziu v Křenové ulici, na které mám krásné vzpomínky. Následovala studia na Přírodovědecké fakultě MU a dále při práci studia na Právnické fakultě MU. Již za dob studií jsem se zabýval psychologií, alternativními metodami a anti-age technikami, které Vám v brzké budoucnosti také nabídnu.
Pracoval jsem jako školitel platné právní úpravy a v rámci svého volna jako vyučující v autoškole, ke které jsem měl velmi blízko už od dětství (tatínek sám vlastnil autoškolu). Pracoval jsem s celou škálou lidí včetně dětí.
Nalinkovaný život, představy rodičů, očekávání okolí, téměř absence osobního života a neschopnost dělat to, co jsem chtěl, co mi radil můj vnitřní hlas, se podepsaly na mé psychice a zdraví. V té době mi moje známá doporučila paní Naďu Mertovou z Třebíče, která se zabývá právě kineziologií a je v naší zemi jedna z nejúspěšnějších díky svému lidskému přístupu a obětavé pomoci.

číst dále

Této paní jsem a budu vděčný až do konce svého života. Nikdo mi v životě nikdy nepomohl tak jako ona. Díky její kineziologii, která přebírá prvky a krásné techniky východních filozofií, jsem změnil celý svůj život. Naučil jsem se milovat svůj život, poslouchat svůj vnitřní hlas, splnit si svoje velké sny a konečně v životě dělat to, co chci. Do mého života zavítala životní láska, změnil jsem práci, ujasnil jsem si životní priority. V minulosti jsem si vůbec nedokázal představit, že sám odletím do italského Milána, splním si tak velký sen a dokonce na určitý čas budu v Itálii žít. Dále mi učarovala Francie, zvláště Paříž, ve které jsem strávil spoustu času. Jsem za to neskonale vděčný.
Rozhodl jsem se rozšířit kineziologii mezi vás, pomoci lidem udělat život šťastnější, vykouzlit jim opět úsměv na tváři, naučit milovat svůj život. Navštěvoval jsem kurzy kineziologie One Brain západního typu u renomovaných lektorů, kterým jsem velmi vděčný za to, že mě vše potřebné naučili a otevřeli cestu k mojí práci. Nemohu opomenout také paní Naďu Mertovou, která mě zasvětila do kineziologie východního typu a předala mi svoje úžasné jedinečné techniky, s kterými se s Vámi mohu podělit. Za to jí patří veliký dík.

Svůj koncept práce mohu nazvat „ČESKÁ KINEZIOLOGIE“, střed mezi východem a západem s důrazem na individualitu lidí ve střední Evropě, v naší krásné zemi.

Přátelé, mějte se rádi, věřte a nepřestávejte věřit v lásku, neboť ona je základním motorem života, bez ní zdraví ani štěstí není!!!

zobrazit certifikáty
1 2 3 4
 05  5o  06M  06R
 07  8  9  10
11  12
 NCH  J
 Minding your business  No excuses  Learning disabilities